پیرمرد و دریا

سه روز بودکه پیرمرد ماهی صید نکرده بود.احساس کرد اوضاع خلیج عادی نیست آن دورها دردهانه اروند خبرهایی بود.ستون های دود به آسمان می رفت.

گوئی ماهی ها فهمیده بودند خبرهایی هست،همه از خلیج فارس فرارکرده بودند. اما قایق کوچک او پر شده بوداز پوتین ،کلاه خُود نظامی، قمقمه ، فانسقه وماسک. وقتی قلاب سنگین شد ،خوشحال خیلی تلاش کرد تا صید را به درون قایق بکشد موفق هم شده بود اما درآخرین لحظه از آن چه دید ،ترسید چوب قلاب  را رها کرد به آخر قایق فرار کرد.چشمانی را دید که به او ذل زده بودند.

/ 2 نظر / 5 بازدید
یک بازار برای همه

یک بازار برای خرید همه WWW.1BAZAR.NET انواع محصولات متنوع ،فانتزی و لوکس مثل چی؟ جا کلیدی حساس به صدا سبک، فانتزی، جدید، کوچک کلیدهایتان را گم نخواهید کرد www.1bazar.net و بطری اب جادویی بطری آب جادویی محصول جدیدی می باشد که به تازگی وارد بازار شده است و تنها چند ماه از عرضه آن میگذرد که به یکی از پر فروش ترین و محبوب ترین محصولات در کشور های اروپایی تبدیل شده است. شما کافیست در این بطری فوق العاده زیبا و سبک، آب و یا نوشیدنی سرد دیگری را بریزید تا این بطری نوشیدنی شما را بدون اینکه کوچکترین تغییری در طعم آن بدهد کاملا سرد نگاه دارد. بطری جادویی قابلیت سرد نگاه داشتن نوشیدنی شما را تا 24 ساعت دارد. این بطری نیز دارای یک قلاب می باشد که میتوانید آن را به لباس، کیف، ساک ورزشی و یا ... به راحتی آویزان نمایید تا در حمل آن هیچ مشکلی نداشته باشید. این محصول به همراه صدها محصول دیگر شامل انواع نرم افزار های کاربردی لوازم ارایشی و بهداشتی زیور آلات و ساعت و گردنبند و غیره همه و همه در یک بازار برای خرید همه. امیدوارم خرید خوبی داشته باشید. www.1bazar.net www.1bazar.net

احمدابوحمزه

سلام خیلی تلخ بود تلخ و ..... شاید ...........